Люстра підвісна ITALUX PND-98374-42W-GD Eris
Артикул:
PND-98374-42W-GD
Знижки від суми замовлення
3%
від 5 000 грн
5%
від 10 000 грн
10%
від 20 000 грн
15%
від 50 000 грн
20%
від 99 000 грн
Ваша знижка зараз:
0%
До знижки
3%
залишилось додати товарів на
0 грн
Сума замовлення (
1
шт.)
0 грн
Ціна зі знижкою
0 грн
Знижки не сумуються з акційними пропозиціями. Не діють на акційні товари та товари VOLTER™.
Способи оплати
- Накладний платіж (при передоплаті 10-20%)
- Безготівковий переказ
- Приват 24
- LiqPay
Загальна інформація про товар Italux PND-98374-42W-GD Ersi
Підвісний світильник Italux PND-98374-42W-GD Ersi – прекрасний освітлювальний прилад для внутрішнього використання, виготовлений компанією Italux.
Матеріали і кольори Italux PND-98374-42W-GD Ersi
Підвіс Italux PND-98374-42W-GD Ersi – освітлювальний прилад, в основі якого використовується метал, в плафоні – скло. Колір основи золото відмінно гармонує з відтінком різнокольоровий, в якому виконаний плафон.
Габарити Italux PND-98374-42W-GD Ersi
Підвісна люстра Italux PND-98374-42W-GD Ersi має такі габарити: висота – 147 см, довжина – 109 см, ширина – 17 см.
Технічні характеристики Italux PND-98374-42W-GD Ersi
- Потужність основної лампи становить 42 Вт, цоколь типу LED.
- Колірна температура, що складає 3000К, дає теплий білий відтінок світла, який ідеально підходить для освітлення житлових приміщень або зон для відпочинку: спалень, кімнат для гостей, дитячих і т. д.
- Кількість джерел світла в моделі Italux PND-98374-42W-GD Ersi – 1шт.
- Загальний світловий потік складає 7029лм.
- Підвісний світильник живиться від мережі 220в.
- Світильник Italux PND-98374-42W-GD Ersi має показник захисту від пилу та вологи IP20, та стане хорошим вибором для домашнього використання в сухих, незапорошених кімнатах. Світильник володіє мінімальним ступенем пиловологозахисту, тому його не рекомендують використовувати в приміщеннях з високим рівнем вологісті і запиленості, а також на вулиці. Бризки води чинять негативний вплив на функціональність та можуть стати причиною виходу з ладу, що слід обов'язково врахувати при виборі місця для монтажу.
Інші назви товару Italux PND-98374-42W-GD Ersi
5902854539710. Itallux PND-98374-42W-GD. Італюкс PND-98374-42W-GD. Италюкс PND-98374-42W-GD. Підвіс Italux PND-98374-42W-GD Ersi. Підвісна люстра Italux PND-98374-42W-GD Ersi. Підвісна лампа Italux PND-98374-42W-GD Ersi. Світильник підвіс Italux PND-98374-42W-GD Ersi.
-
Бренд:
-
Довжина, см:17
-
Кількість ламп:1
-
Напруга в мережі, В:220
-
Тип цоколю:LED
-
Ширина, см:109
-
Висота, см:147
-
Вологозахист, IP:20
-
Колір:Золотий
-
Лампа, Вт:42
-
Лампа в комплекті:Так
-
Серія:
-
Світловий потік, Лм:7029
-
Температура світла, К:3000
Поки немає відгуків
Товари з серії
Eris
Ви переглядали